Złote obrączki z moissanitami w oprawie fishtail

5.519,00

Opis

Obrączki z 14-karatowego złota z moissanitami w oprawie fishtail

Obrączki exclusive moissanitami oraz delikatnym tłoczeniem na męskim wyrobie.

Obrączki są wykonane metodą bezszwową, co świadczy o wysokiej jakości produktu.

 

  1. Czy można zmienić kolor złota obrączek? – tak , opcja ta jest oczywiście bezpłatna i jest do wybrania przy konfiguracji.
  2. Czy można wybrać dwie inne szerokości obrączek ?– tak , zawsze w informacji dodatkowej podajemy taką informację, dodatkowa szerokość zawsze musi być mniejsza niż szerokość z ogłoszenia głównego, wtedy jest ona bezpłatna.
  3. Czy można zmienić rozmiar obrączki po wykonaniu ? – Dla naszych złotników nie ma rzeczy nie możliwych , niekiedy tylko potrzebują więcej czasu , ze względu na dokładność i skrupulatność wykonywania danej usługi . W większości wzorów jest to do zrealizowania z dnia na dzień .
  4. Czy można wysłać swój wzór obrączek i dać swoje złoto w rozliczeniu ? – tak , wzór taki wysyłamy na naszą skrzynkę e-mail  jubilerniko@gmail.com a złoto  na adres naszej firmy  . Po dokładnej analizie stopu , dzwonimy z wyceną.
  5. Macie inne pytania? – napiszcie  w zakładce ,,zapytanie o produkt” , zadzwońcie do nas na numer telefonu lub  wyślijcie wiadomość na skrzynkę e-mail jubilerniko@gmail.com  , na wszystkie pytania chętnie odpowiemy .

Informacje dodatkowe

Próba

Szerokość obrączki (mm)

Czas realizacji

Zapytanie o produkt